Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Ramar / Ram 5864307



*

nr 586 4307


Ram

1800-tal 30x35


Utrop:

300 kr

Såld:

1.300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 1 juni 2009
kl 17:59:12


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
28/5 12:46:24 1      400 kr
31/5 19:59:02 2      400 kr
31/5 20:34:11 2      500 kr
31/5 23:34:53 3      500 kr
31/5 23:35:05 3      600 kr
1/6 13:12:35 2      700 kr
1/6 15:28:56 4      Vinnande bud
1/6 15:29:38 4      justering av budtak
1/6 17:03:14 2      850 kr
1/6 17:46:27 5      1.000 kr
1/6 17:48:16 5      1.200 kr


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
  • 6665 AkrylmÃ¥lning
    Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 20:08
  • 6536 Blyerts
    Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 18:57
  • 6613 Bojaner
    2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 20:19




Ladda ner broschyr